DONEAZĂ

Clubul Rotary Târgu Mureș TÉKA susține proiecte dedicate comunității și pentru aceasta are nevoie de fonduri.

Clubul Rotary Târgu Mureș TÉKA apelează la toți cei care cred în misiunea și valorile asociației noastre, contribuția dumneavoastră fiind esențială pentru continuarea activităților noastre.

1. Donează online cu cardul

Donațiile online se fac prin serviciul de procesare plăți online securizat oferit de mobilPay. Valoarea indicată pentru donație este suma care va fi plătită de utilizator, fără nici o taxă suplimentară.

2. Virament bancar

Clubul Rotary Târgu Mureș TÉKA este înscris în Registrul entităţilor/unităţilor de cult (ANAF). Numărul și data înscrierii în Registrul Special al Asociațiilor și Fundațiilor: 1452/A/2004c. Ca urmare entitățile donatoare beneficiază de reglementarea privind deducerile fiscale.

Donațiile se pot face și prin virament bancar în contul ASOCIATIA ROTARY CLUB “TEKA” TG.MURES:
RO21BTRL02701205I30912XX – deschis la Banca Transilvania.

Contractul de sponsorizare se înregistrează în contabilitate și se scade din impozitul pe profit/venit, datorat statului în trimestrul aferent.
Îl completezi cu datele firmei și-l trimiți pe adresa info@rotaryteka.ro
Noi îl returnăm semnat și ștampilat în 2 exemplare prin curier la adresa indicată în contract.