JÓTÉKONYSÁGI BÁL - 2024 - BALUL DE CARITATE

BALUL DE CARITATE

🇭🇺

Tisztelt Barátunk és Támogatónk,

Szeretettel meghívunk a XX. alkalommal megrendezendő, Rotary Téka Klub Jótékonysági Báljába 2024, április 6.-án, 18.00 órától a marosvásárhelyi Emerald Luxury Events rendezvényhelyszín, Saphire termében.

Társszervező: Rotaract Téka Klub

Fővédnök: ifj. Csíki Boldizsár és neje

Támogatói hozzájárulás: 450 lej
Az összeg átutalható a Rotary Téka Klub bankszámlájára, vagy fizethető bankkártyával a lenti gombok segítségével.

ASOCIATIA ROTARY CLUB “TEKA” TG.MURES, RO21BTRL02701205I30912XX

A Bál bevételéből a “Târgu Mureș – Marosvásárhely Piano competition” nemzetközi zongoraverseny díjazottjait és a Marosvásárhelyi Művészeti Főgimnázium kimagasló teljesítményt nyújtó diákjait támogatjuk.

A hangulatot biztosítja: Rend Tamás és Zenekara, illetve a Borsika Néptáncegyüttes

Részvételi szándékát kérjük jelezze 2024 március 31.-ig.

Borka-Balás Attila
Rotary Téka Klub elnök

és

Kovács Róbert-Zsolt
Rotaract Téka Klub elnök

🇷🇴

Stimate prieten și susținător,

Vă invităm cu drag la cea de-a XX-a ediție a Balului de Caritate al Clubului Rotary Téka 2024, în data de 6 aprilie 2024, începând cu ora 18.00, la Sala Saphire a Emerald Luxury Events din Tîrgu Mureș.

Co-organizat de Rotaract Téka Club

Invitat de onoare: Prof. Boldizsár Csíki și soția sa.

Contribuție minimă recomandată: 450 lei
Suma poate fi virată în contul bancar al Clubului Rotaract Téka sau poate fi plătită cu cardul banca folosind butoanele de mai jos.

ASOCIATIA ROTARY CLUB “TEKA” TG.MURES, RO21BTRL0270101205I30912XX

Încasările obținute în urma balului vor sprijini câștigătorii concursului internațional de pian “Târgu Mureș Piano competition” și elevii Liceului de Arte din Târgu Mureș care au obținut rezultate deosebite.

Atmosferă asigurată de: Tamás Rend și orchestra sa resp. Ansamblul de dansuri populare Borsika

Vă rugăm să vă confirmați participarea până la data de 31 martie 2024.

Attila Borka-Balás
Președintele Clubului Rotary Téka