🇭🇺 Magyar    🇬🇧 English

AJUTĂ-NE CA SĂ PUTEM AJUTA MAI DEPARTE!

ALĂTURĂ-TE campaniei de strângere de fonduri al Rotary Club TÉKA pentru echipamente de protecție medicală

Mișcarea Rotary ajută comunitățile locale din care fac parte de peste 115 ani.

Pe 31 martie 2020, Clubul Rotary TÉKA a donat un ventilator portabil multifuncțional Unității de Terapie Intensivă a Spitalului Clinic Județean, în valoare de 4.165 EuroNe dorim ca acesta să fie doar începutul.

AJUTĂ-NE CA SĂ PUTEM AJUTA MAI DEPARTE!

Medicii noștri și personalul sanitar luptă în primele linii pentru sănătatea noastră. Pentru viața noastră.

Ei sunt neînarmați în această luptă!

Clubul nostru a început strângerea de fonduri pentru a oferi personalului medical echipament de protecție performant.

Dacă doriți să vă alăturați acestui scop nobil, o puteți face prin următoarele modalități:

• Transfer direct a sumei la numărul de cont: RO21BTRL02701205i30912XX deschis la Banca Transilvania din Târgu Mureș
  • Click pe butonul de mai jos care vă permite să transferați suma dorită prin plata directă cu cardul.

Scopul nostru este să adunăm 95.000 de lei cât mai curând! Să fim mai rapizi decât virusul!

Clubul Rotary TÉKA garantează că banii dumneavoastră vor ajunge la locul potrivit.

Semnare contract de sponzorizare

Predare ventilator portabil

MODALITĂȚI PENTRU A DONA

Transfer bancar

Cont bancar: RO21BTRL02701205i30912XX
Beneficiar: ASOCIATIA ROTARY CLUB “TEKA” TG.MURES
CUI: 16717835
Detalii: Stop Covid

Plată online cu card

FII UN EXEMPLU, AJUTĂ DE DOUĂ ORI

1. dă click pe imaginea de mai jos și generează-ți certificatul de donator
2. descarcă imaginea
3. distribuie imaginea ca să afle cât mai multă lume despre ajutorul pe care îl pot da

Descarcă CONTRACTUL de SPONZORIZARE

Trimite-l completat și semnat la adresa de email info@rotaryteka.ro și în cel mai scurt timp ți-l înapoiem înregistrat, semnat și ștampilat.

🇭🇺 Magyar    🇬🇧 English